Yunanistan’dan Gayrimenkulle Oturma İzni Alın

Advist ile çalışarak 3 ayda Avrupa’ya taşının.
250 bin €’luk gayrimenkul ile aylık 1000€ kazanın!

Avantajları

5 Yıllık Oturma İzni

250.000 € yatırımla kendinize, eşinize, çocuklarınıza, anne ve babanıza Yunanistan'dan oturum alın. Oturumunuz yatırımınızı elinizde tuttuğunuz sürece sınırsızca uzatılır.

Yatırım

Yüksek Kira Getirisi

Alacağınız gayrimenkul dilerseniz kiraya verebilirsiniz. 250 bin € değerinde gayrimenkul yatırımın ortalama kira getirisi 900-1000€'dur. Uzman ekibimizle sizin için uygun portföyü bulup dilerseniz kiralama ve bakım işlemlerini üstleniyoruz.

Süreç

3 Ayda Süreci Tamamlayın

Süreç üç adımdan oluşmaktadır, uygun gayrimenkulün bulunması, harç ve ödemelerin yapılması ve oturum için başvurunun yapılmasından oluşmaktadır. Dilerseniz süreç vekalet vererek hiç gelmeden Avukatlarımıza tamamlatabilirsiniz.

Sürecimi Başlat

Cevabını bulamadığınız,
Sorular mı var?

Bize her zaman [email protected] e-mail adresi veya +37255917645 numarası ile Whatsapp üzerinden Türkçe dilinde ulaşabilirsiniz. Pandemi nedeniyle verilen cevaplarda gecikmeler oluşabilir.

Sıkça Sorulan Sorular

Tek gayrimenkül mü almak zorundayım?

Hayır, toplam değeri 250 bin € olacak şekilde birden fazla gayrimenkul alabilirsiniz.

Gayrimenkuller nerede bulunuyor?

Firmamızın portföyü genelde Selanik bölgesindedir, ancak talep kapsamında Yunanistan’ın diğer bütün bölgelerinden portföy sunabilmekteyiz. Selanik’ten Türkiye sınırına kadar olan bölge hariçtir bu bölge askeri bölge statüsünde olmasından dolayı yabancılara konut satışı izni verilmemektedir.

Ücreti taksit ile ödeyebilir miyim?

Hayır, programın özü gereği ücretin tek seferde ödenmesi gerekmektedir.

Program aile bireylerimi kapsar mı?

Yunanistan Golden Vizesi eş, 21 yaşına kadar çocukları ve anne ile babanızı kapsamaktadır.

Kiralama işlemleri gerçekleştiriyor musunuz?

Firmamız dilerseniz satın aldığınız gayrimenkulün eşyasızsa eşya alınması, kiralanması ve bakımın yapılmasında hizmet vermektedir. Kira getiriniz düzenli olarak Türkiye veya Avrupa’daki banka hesabınıza yatırılmaktadır.

Sürecimi Başlat